Помогите!

(√12 - √3) • √12 =

+3
Ответы (1)
  1. 28 июня, 15:23
    0
    (√12 - √3) • √12 =

    = (√12) ^2 - √ (3•12) =

    = 12 - √36 = 12 - √ (6) ^2 = 12 - 6 = 6.