Разложите на множители:

Х (в квадрате) - 25=?

10 ху+15 хz=?

3y+12=?

+4
Ответы (1)
  1. 11 сентября, 04:11
    0
    x²-25 = (x-5) (x+5)

    10xy+15xz = 5x (2y+3z)

    3y+12 = 3 (y+4)