А) 5x2 * (-3x^3) ^2 б) (y-4) (y+2) - (Y-2) ^2

+4
Ответы (1)
  1. 2 апреля, 23:40
    0
    А)

    =5 х^2*9 х^6=45 х^8

    б)

    =у^2+2 у-4 у-8-у^2+4 у-4=2 у-12