Синус 2 х + косинус 2 х=0

+2
Ответы (1)
  1. 16 апреля, 03:58
    0
    Cos4x - sin2x = 0

    1 - 2sin (^2) 2x - sin2x = 0

    2sin^2) 2x + sin2x - 1 = 0

    D = 1 + 8 = 9

    1) sin2x = (-1 + 3) : 4 = 1/2

    2x = (-1) ^n π/6 + πn, nZ

    x = (-1) ^n π/12 + πn/2, nZ

    2) sin2x = - 1

    2x = - π/2 + 2πn, nZ

    x = - π/4 + πn, nZ