Синус 20 умножить на синус 40 умножить на синус 60 на синус 80

+3
Ответы (1)
  1. 17 июля, 08:02
    0
    (sin20*sin80) * (sin40*sin60) = 1/2 (cos20-cos100) * 1/2 * (cos20-cos100) =

    =1/4 (cos20-cos100) ²=1/4 * (2sin60sin40) = 1/4*4*3/4sin40=3/4*sin40