Найдите:

|-5,5|

|√3-2|

|5-√3|^2

+2
Ответы (1)
  1. 14 июня, 22:21
    0
    |-5,5| = 5,5

    |√3 - 2| = |1,73 - 2| = |-0,27| = 0,27

    |5 - √3|² = |5 - 1,73|² = 3,27² ≈ 10,7