Разложите на множители (a-4) - b (a-4)

+2
Ответы (2)
  1. 16 августа, 00:58
    0
    (a-4) - b (a-4) = (a-4) * (1-b)
  2. 16 августа, 01:06
    0
    (a-4) - b (a-4) = (1-b) (a-4)