Разложите на множители 4 у^2-3 у-7

+4
Ответы (1)
  1. 26 октября, 17:55
    0
    4 у^2-3 у-7=4y^2+4y-7y-7=4y (y+1) - 7 (y+1) = (y+1) (4y-7)