Разложите на множители:

9m в квадрате - 0.49

+4
Ответы (2)
  1. 5 июня, 05:12
    0
    3^2 м^2-0,7^2 = (3 м-0,7) (3 м+0,7)

    ^-квадрат
  2. 5 июня, 05:59
    0
    9m² - 0,49 = (3m) ² - 0,7² = (3m - 0,7) (3m + 0,7)