Упростите вырождения

3x-7y-6x-4y

+3
Ответы (2)
  1. 22 декабря, 08:12
    0
    3 х-7 у-6 х-4 у = (3 х-6 х) - (7 у+4 у) = - 3 х-11 у
  2. 22 декабря, 08:27
    0
    3 х - 7 у - 6 х-4 у = (6 х-3 х) - (7 у-4 у) = 3 х-3 у.