Разложите на множители 1) а^2-b^2 2) a^2-4 3) 9-x^2 4) 0.09-x^2

+3
Ответы (1)
  1. 17 января, 13:41
    0
    а²-b² = (а+в) (а-в)

    a²-4 = (а+2) (а-2)

    9-x² = (3-х) (3+х)

    0.09-x² (0,3+х) (0,3-х)