1) log5 x+log5 3=log5 12 (5 ки-маленьки)

+5
Ответы (1)
  1. 13 февраля, 00:53
    0
    X>0. Log (5) 3x=Log (5) 12; 3x=12; x=12/3=4. Ответ: x=4.