2m^2 - 1/2n при m=9 n=44

+5
Ответы (1)
  1. 4 января, 23:09
    0
    2m^2 - 1/2 * n = 2*9^2 - 1/2 * 44 = 2 * 81 - 22 = 162 - 22 = 140