Одна четверть квадратного корня числа 4096

+4
Ответы (2)
  1. 1 июня, 02:34
    0
    1/4*√4096=1/4 * 64 = 16

    .
  2. 1 июня, 03:21
    0
    1/4 · √4096 = 1/4 · 64 = 16