Помогите найти корни уравнений 4-x=5x + 22 5y+18=8y 16-2x=3x 42-2x=5x 3x+18=5x 5y-22=3y 3x+3x=5x+18 7y-5=3y+3 6x-45=2x-17 3-3y=7-13y 3x-2=7-x

+5
Ответы (2)
  1. 3 января, 02:06
    0
    1. х = - 3

    2. у = 6

    3. х = 3.2

    4. х = 6

    5. у = 9

    6. х = 11

    7. х = 18

    8. у = 2

    9. х = 7

    10. у = - 0,4

    11. х = 2,5
  2. 3 января, 03:51
    0
    4-x=5x+22 - - > - x-5x=-4+22 - - > - 6x=18 - - > x = 18 / (-6) - - > x = - 3

    5y+18=8y - - > 5y-8y = - 18 - - > - 3y=-18 - - > y = (-18) / (-3) - - > y = 6

    16-2x=3x - - > - 3x-2x=-16-->-5x=-16--> x=16/5

    42-2x=5x - - > x = 6

    3x+18=5x - - > x = 9

    5y-22=3y - - > y = 22/8=11/4

    3x+3x=5x+18 - - > x=18

    7y-5=3y+3 - - > y=2

    6x-45=2x-17-->x=7

    3-3y=7-13y - - > y=y=1

    3x-2=7-x--> x = 9/4