Вычислите (2√5-√45) (2√5+√45) / √625

+1
Ответы (1)
  1. 3 мая, 21:45
    0
    ((2√5-√45) (2√5+√45)) / √625 = ((2√5) ² - (√45) ²) / √625 = (20-45) / 25 = - 25/25 = - 1