Вычислите степень комплексного числа

(1+i) ^100

+2
Ответы (1)
  1. 20 марта, 21:11
    0
    (1+i) ^100 = (((1+i) * (1+i)) ^2) ^25 = ((1*1+2i+i*i) ^2) ^25 = ((2i) ^2) ^25 = (-4) ^25 = - (2^50) = - 1125899906842624