Разложите на множители (2 х+у) ^3 + (х-2 у) ^3

+1
Ответы (1)
  1. 26 сентября, 06:35
    0
    A^3+b^3 = (a+b) (a^2-ab+b^2)

    (х-2 у) ^3 + (х+2 у) ^3 = (x-2y+x+2y) ((x-2y) ^2 - (x-2y) (x+2y) + (x+2y) ^2) = 2x (x^2-4xy+4y^2-x^2+4y^2+x^2+4xy+4y^2) = 2x (x^2+12y^2)

    Ответ: 2x (x^2+12y^2)