Разложи на множители k2-2⋅k⋅z+z2-49

+2
Ответы (1)
  1. 23 декабря, 08:56
    0
    k^2-2⋅k⋅z+z^2-49 = (k-z) ²-7² = (k-z-7) (k-z+7)