Вычислите 5√1-2x при x = 0.18

+2
Ответы (1)
  1. 17 декабря, 23:07
    0
    5√ (1-2 х) при х = 0.18

    5 √ (1-2*0.18) = 5 √ (1-0.36) = 5 √ 0.64 = 5 √ 0.8² = 5 * 0.8 = 4