Xn геом прогр

x1=-2,8 q=2

S5-?

+1
Ответы (1)
  1. 23 мая, 08:37
    0
    x1=-2,8 q=2

    S5-?

    s5=x1 (1-q^5) / (1-q) = - 2.8 (1-2^5) / (1-2) = - 2.8*31/1=-86.8