Разложи на множители

z^2-2zg+g^2.

+4
Ответы (2)
  1. 26 февраля, 05:58
    0
    Z^2 - 2zg + g^2 = (z - g) ^2 = (z - g) (z - g)
  2. 26 февраля, 07:16
    -2
    Z^2-2zg+g^2. = (z-g) ^2 = (z-g) * (z-g)