5+7+9+251+637 * (983) : 65+61

+4
Ответы (2)
  1. 8 ноября, 11:20
    0
    = 9633,4 + 333 = 9966,4
  2. 8 ноября, 12:06
    0
    272+626171:65+61=272+9633,4+61=9966,4