Разложите на множители многочлен 64-x в 3 степени

64+x в 3 степени

216c в 3 степени - 1

a в 9 степени b в 12 степени + с

+2
Ответы (1)
  1. 6 сентября, 10:46
    0
    1) 4^3-x^3 = (4-x) (16+4x+x^2)

    2) 4^3+x^3 = (4+x) (16-4x+x^2)