Упростите выражение:

(y-4) ^2 - (y+7) (y-3)

+2
Ответы (2)
  1. 21 сентября, 01:13
    0
    (y - 4) ² - (y+7) (y-3) = y² - 2*y*4 + 4² - (y² - 3y + 7y - 21) =

    = y² - 8y + 16 - (y² + 4y - 21) = y² - 8y + 16 - y² - 4y + 21 =

    = (y² - y²) - (8y + 4y) + (16+21) = - 12y + 37
  2. 21 сентября, 02:59
    0
    (у-4) ^2 - (у+7) (у-3)

    у^2-8 у+16 - (у^2-3 у+7 у-21)

    у^2-8 у+16 - (у^2+4 у-21)

    у^2-8 у+16-у^2-4 у+21

    -12 у+37