Вычисли: 129⋅48-31⋅92-31⋅37+129⋅83

+1
Ответы (1)
  1. 16 мая, 13:50
    0
    124*48=6192

    31*92=2852

    31*37=1147

    129*83=10707

    6192-2852-1147+10707=12900