1) а=-3,4

6=0,5

12 а-3 в

2) x=5

1-0,6 х и 1+0,6 х

+1
Ответы (1)
  1. 19 апреля, 10:11
    0
    1) 12 * (-3.4) - 3*0.5 = - 40,8-1,5=-42,3

    2) 1-0,6*5=1-3=-2

    1+0,6=1+3=4