Разложите на множители:

- 3 а^2 - 6 ав - 3 ав^2

+2
Ответы (1)
  1. 10 июля, 07:18
    0
    -3a^2-6ab-3b^2=-3 (a^2-2ab-b^2) = - 3 (a-ab-b) (a+ab+b)