3 х+8 если х=23,38,41,68,8,2,1,0

+2
Ответы (1)
  1. 25 апреля, 11:42
    0
    3*23+8=77

    3*38+8=122

    3*41+8=131

    3*68+8=212

    3*8+8=32

    3*2+8=14

    3*1+8=11

    3*0+8=8