Решите уравнение

lg (10x) * lg (0,1x) = 3

+5
Ответы (2)
  1. 28 октября, 02:35
    0
    Lg (10x) * lg (0.1x) = 3

    О. Д. З: X>0, X не = 1

    (lg10+lgx) * (lg10^-1 + lgx) = 3

    (1+lgx) * (-1+lgx) = 3

    -1+lgx-lgx+lg (x) ^2=3

    lg (x) ^2=2

    lgx^2=lg100

    x^2=100

    x=10

    ^ - это степень
  2. 28 октября, 05:11
    0
    lg (10x) * lg (0,1x) = 3

    (lg10 + lgx) (lg0,1+lgx) = 3

    (1+lgx) (-1+lgx) = 3

    -1+lgx-lgx+lg ²x=3

    lg²x=4

    lgx=t

    t²=4

    t=2 t=-2

    lgx=2

    lgx=lg100

    x=100

    lgx=-2

    lgx=lg 0,01

    x=0,01