Разложите на множители 5 у^2-9 у-2

+4
Ответы (2)
  1. 2 января, 15:51
    0
    Решение

    5y² + 9y - 2 = 0

    D = 81 + 4*5*2 = 121

    y1 = (- 9 - 11) / 10

    y1 = - 2

    y2 = (- 9 + 11) / 10

    y2 = 1/5
  2. 2 января, 15:56
    0
    5y^2-9y-2=0; D = (-9) ^2-4*5 * (-2) = 81+40=121; y1 = (9-11) / 10, y2 = (9+11) / 10. y1 = - 1/5, y2=2. 5y^2-9y-2=5 * (y+1/5) * (y-2) = (5y+1) * (y-2).