Найти: х

у=2 х+10 при у = - 12; 18

+4
Ответы (1)
  1. 29 октября, 06:49
    0
    1) - 12=2 х+10

    -2 х=10+12

    -2 х=22

    х=22: (-2)

    х=-11

    2) 18=2 х+10

    -2 х=10-18

    -2 х=-8

    х=-8: (-2)

    х=4