У=-2 х+6 у=? если х=3

+1
Ответы (2)
  1. 16 мая, 09:40
    0
    Y = - 2*3+6 = - 6+6=0. Ответ: y (3) = 0.
  2. 16 мая, 11:32
    0
    Y=-2*3+6

    y=0

    x=3

    0=-2*3+6