Сократи дробь x^2-4 / x2+4x-12

+2
Ответы (1)
  1. 19 августа, 09:52
    0
    X^2+4x-12=0; D=4^2-4*1 * (-12) = 16+48=64; x1 = (-4-8) / 2, x2 = (-4+8) / 2. x1 = - 6, x2=2. получаем: x^2+4x-12 = (x+6) * (x-2). дробь: (x-2) * (x+2) / (x+6) * (x-2) = (x+2) / (x+6). Ответ: (x+2) / (x+6).