Упростите выражения:

(x-10) (x²+10x+100) - x³

y³ + (7-y) (49-7y+y²)

216 - (a+6) (a²-6a+36)

600 - (8-z) (z²+8z+64)

+3
Ответы (1)
  1. 12 ноября, 07:39
    +1
    (x-10) (x²+10x+100) - x³ = - 1000

    y³ + (7-y) (49-7y+y²) (7-y) = 343-98 у плюс 14 у в квадрате