Упростите выражения (а в 2 степени) спепень 4 * (а в 4 степени) 3 спени

+1
Ответы (1)
  1. 7 июня, 18:04
    0
    (а в 2 степени) спепень 4 = a^8

    (a^4) ^3=a^12

    a^8*a^12=a^20