Вычислите:

1) √0,36/√0,81

2) √20*√320

+5
Ответы (1)
  1. 6 июня, 07:53
    0
    1) = 0.6*0.9=0.54 2) / 4*/5*/64*/5=2/5*8/5=16*5=80