Вычислите: 8/9-5/6

9*2 11/15

+3
Ответы (1)
  1. 1 июня, 17:15
    0
    8/9-5/6=16/18-15/18=1/18

    9*2 11/15=9*41/15=369/15=24 9/15=24 3/5