Помогите решить пример: сократите дробь. 7 у-7√6:у*2-√6 у

+5
Ответы (1)
  1. 31 августа, 04:30
    0
    7 у-7√6 / у²-√6 у=7 (у-√6) / у (у-√6) = 7/у