Упростите выражения)

4 * (5 - 3x) + 9x - 7

7 * (2t + 5) - 23t - 11

-3 * (0,7p + 1,4) + 4,8 - 7,1p

5 * (6,1 - 4,2a) + 6,3a - 4,7

+2
Ответы (1)
  1. 21 марта, 06:33
    0
    20-12 х+9 х-7=13-3 х

    14t+35-23t-11=24-9t