4 целых 3/10 - (-2 целых 5/8

+4
Ответы (1)
  1. 13 мая, 07:38
    0
    4 3/10 - (-2 5/8) = 43/10 + 21/8 = 172/40 + 105/40 = 277/40 = 6,925