3 в 5 степени * на 6 в 5 степени: 18 в 3 степени

+4
Ответы (1)
  1. 24 июля, 17:05
    0
    3 в5 степени * на 6 в5 степени: 18 в3 степениравно 3*3*3=27*6*6*6*6*6 = ...