1) 75/100-1/6

2) 4/15+8/100

3) 0.25-1/6

+2
Ответы (1)
  1. 4 ноября, 06:35
    0
    1) 75/100-1/6=3/4-1/6=9-2/12=7/12

    2) 4/15+8/100=4/15+2/25=20+6/75=26/75

    3) 0,25-1/6=25/100-1/6=1/4-1/6=3-2/12=1/12