Разложите на множители:

2xy-3ay+2x^2-3ax=

+4
Ответы (1)
  1. 29 января, 19:15
    0
    2xy-3ay+2x²-3ax=y (2x-3a) + x (2x-3a) = (y+x) (2x-3a)