Вычислите (5/8-3/5) * 3.6+1.01

+1
Ответы (1)
  1. 21 мая, 02:57
    0
    (5/8-3/5) * 3.6+1.01 = (25/40 - 24/40) * 3,6 + 1.01=1/40 * 3,6 + 1,01=0,09 + 1,01 = 1,1