14y-9=5 21y+12x=3 система

+1
Ответы (1)
  1. 24 февраля, 22:46
    0
    14 у=5+9

    14 у=14

    у=14/14

    у=1

    21*1+12 х=3

    12 х=3-21

    12 х=-18

    х=-18/12=-1,5

    х=-1,5