Сложить 2 уравнения

-2x+6y=-2

9x-6y=-7

+3
Ответы (2)
  1. 25 июня, 23:34
    0
    -2 х+6 у+9 х-6 у=-2-7

    7 х=-9

    х=-1 2/7
  2. 25 июня, 23:46
    0
    +{-2x+6y=-2

    +{9x-6y=-7

    7x=-9:7

    x=-9/7

    -9/7 * (-2) + 6y=-2

    6y=-2-2 4/7

    6y=-4 4/7:6

    y=-32/7*1/6=-16/21