Помогите сократить!

3y-3 (2x-6 (x-y)) = 15

+5
Ответы (1)
  1. 7 апреля, 04:19
    0
    3 у-6 х+18-3 х+3 у=15 3 у+3 у-6 х-3 х=15-18 9 у-9 х=-3 3 у-3 х=-1