Упростите выражение:

1) а) (3 а-7) + (4-а) б) (8b+12) - (2+5b)

2) а) (6 х (в квадрате) - 1) + (2-3 х-х (в квадрате)) б) (10-12 у (в квадрате)) - (у (в кубе) - у (в квадрате) + 6)

+4
Ответы (1)
  1. 13 июля, 21:11
    0
    1) а) 3 а-7+4-а=2 а-3

    б) 8b+12-2-5b=3b+10

    2) a) 6 х в квадрате-1+2-3 х-х в квадрате=5 х в квадрате-3 х+1

    б) 10-12 у в квадрате-у в кубе+у в квадрате-6=-у в кубе-11 у в квадрате+4