2γ+4/2+γ-4/6=5γ+1/4-γ-1/12=

Помогите!

+4
Ответы (1)
  1. 13 июня, 20:43
    0
    2 у + 2 + у - 2/3 = 3 у + 1 ц. 1/3

    5 у + 1/4 - у - 1/12 = 4 у + (1/4 - 1/12) = 4 у + (3/12 - 1/12) = 4 у + 2/12 = 4 у + 1/6